top of page

Reputation.

Respect.

Result.

UNITED LEGAL PARTNERS je moderní advokátní kanceláři s hlubokou odborností a zkušenostmi z domácího i zahraničního trhu, s mladým a zkušeným týmem právníků. Advokátní kancelář byla založena v roce 2014 zakládající partnerkou, advokátkou JUDr. Uljanou Kurivčakovou.

 

Před založením advokátní kanceláře UNITED LEGAL PARTNERS, JUDr. Uljana Kurivčaková řádu let působila v předních českých advokátních kancelářích, kde získala rozsáhlé zkušenosti, které nyní uplatňuje při poskytování služeb pro vlastní klientelu kanceláře.

 

Cílem advokátní kanceláře je být spolehlivým a nezávislým partnerem v oblasti právních služeb jak pro jednotlivce, tak i pro firmy, které nejen podnikají na území ČR, ale které se chtějí rovněž uplatnit i na mezinárodním poli.

 

Advokátní kancelář se specializuje na poskytování právních služeb v oblasti obchodního práva, soudních sporů, pracovního práva, právního poradenství ve věci zaměstnávání cizinců na území ČR, občanského práva, práva nemovitosti a trestního práva.

 

Vzhledem k jazykové vybavenosti, jakož i vzdělání a profesním zkušenostem všech členů právního týmu advokátní kanceláře UNITED LEGAL PARTNERS, se tak advokátní kancelář specializuje rovněž na poskytování právních služeb pro české společnosti, které vstoupily a podnikají na území Ruské federace, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Ukrajiny a jiných států zemí SNS, jakož i mezinárodních společností, podnikajících na českém trhu.

 

V neposlední řádě se právní tým advokátní kanceláře na základě spolupráce s místními advokátními kancelářemi zaměřuje i na poskytování služeb pro české firmy na Čínském trhu.

 

Zkušený tým odborníků kanceláře přináší pružnost a efektivitu do řešení právních záležitostí tak, aby poskytované služby nebrzdily klienty kanceláře, ale naopak posouvaly jejích podnikatelské záměry vpřed. Každý z nich pracuje na výsledek a největší zásadou a hodnotou pro celý tým je reputace.

 

 

SPECIALIZACE

 • Obchodní právo, přeměny obchodních společnosti, likvidace

 • Občanské právo a závazkové právo

 • Soudní spory, vymáhání pohledávek

 • Právo nemovitosti

 • Správní právo

 • Rodinné právo

 • Pracovní právo

 • Trestní právo

 

 

ÚZKA SPECIALIZACE

 • RUSSIAN DESK - Právní služby pro české společností, působící v zemích SNS (Rusko, Bělorusko, Kazachstán, Ukrajina, Ázerbájdžán)

 •  CHINESE DESK - Poradenství pro společnosti, působící na čínském trhu

 • Zaměstnávání cizinců na území ČR, povolení k zaměstnání na území ČR, modrá karta, Projekt „Ukrajina“

 • Cizinecké právo, povolení k pobytu, získávání státního občanství ČR, správní soudnictví

 • Mezinárodní justiční spolupráce – Extradice, předání, dožádání

 

ZÁSADY

REPUTACE. Právní tým advokátní kanceláře UNITED LEGAL PARTNERS pracuje tak, že naše reputace mluví za nás. Naším cílem je dlouhodobý a spokojený klient, a proto veškeré služby poskytujeme vždy s maximálním nasazením tak, aby se naši klienti k nám vždy rádi vraceli.

 

RESPEKT. Respektujeme každého našeho klienta bez ohledu na to, zda se jedná o fyzickou či právnickou osobu, jakož i bez ohledu na to, zda se jedná o právní poradenství pro cizince na území ČR anebo české společnosti na mezinárodním poli. U nás každý klient má jistotu, že se jemu dostane vždy té nejvyšší odborné péče při řešení jeho právních záležitosti.

 

VÝSLEDEK. Pracujeme na výsledek, nikoliv na postup. Rozumíme potřebám našich klientů, protože jsme moderní, mladý a dynamický tým právníků 21. století. Bouráme stereotypy o klasických advokátních kancelářích.

 

KONTAKT:

UNITED LEGAL PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Pařížská 127/20, Praha 1, 110 00

Tel. + 420 703 614 444

Mail: office@ak-ulp.cz

www.ak-ulp.cz

bottom of page